27 березня проведуть 30 сесію Чернівецької облради

27 березня проведуть 30 сесію Чернівецької облради, Ася

Відповідне розпорядження підписав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян 21 березня.

«На підставі статті 46-ї та частини 6 статті 55-ї Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 14 розділу ІІ Регламенту обласної ради VІІ скликання скликати 30-у сесію обласної ради VІІ скликання 27 березня 2019 року в сесійній залі Чернівецької обласної ради (м.Чернівці, вул. Грушевського, 1) об 11.00.

На розгляд сесії внести наступні питання:

  • Про інформацію прокуратури Чернівецької області про результати діяльності органів прокуратури за підсумками роботи у 2018 році.
  • Про погодження лімітів побічного користування та заготівлі другорядних лісових матеріалів у 2019 році на території державного лісового фонду області.
  • Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва на 2019 рік.
  • Про внесення змін до рішення 24-ї сесії обласної ради VII скликання від 12.09.2018 № 134-24/18 «Про затвердження Комплексної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2018-2022 роки».
  • Інші.

На сесію запросити народних депутатів України від Чернівецької області, в.о. голови та заступників голови обласної державної адміністрації, прокурора Чернівецької області, начальника Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, начальника Управління СБУ у Чернівецькій області, голів районних рад та районних державних адміністрацій, секретаря Чернівецької міської ради, Новодністровського міського голову, голів рад об’єднаних територіальних громад, голову облпрофради, окремих керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, а також територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, представників засобів масової інформації», – йдеться у розпорядженні.

сесія облрада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі