
10:00, 23 березня 2019 р.
На Буковині оштрафують іноземців, які не мають відповідних документів

За порушення законодавства в міграційній сфері громадянам іноземних республік доведеться сплатити штраф.
Упродовж тижня в рамках профілактичного заходу під умовною назвою «Мігрант», працівники Герцаївського відділення поліції виявили чотирьох іноземних громадян-порушників.
Під час перевірки документів поліцейські встановили, що четверо іноземців, віком від 27 до 60 років, проживають в Герцаївському районі без відповідних на те документів.
Працівники поліції доправили порушників у міграційну службу, де на чоловіків складено протоколи адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення, повідомляє Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:13
Вчора
17:42
2 травня
11:06
2 травня
09:42
2 травня
17:31
1 травня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
08:50, 1 травня
08:50, 1 травня
13:46, Вчора
15:22, 22 квітня
Коментарі