
16:00, 23 березня 2019 р.
Буковинська поліція заарештувала 3 осіб, які побили та пограбували 52-річну жінку

Як уже повідомлялося, 21-го березня троє злочинців проникли до будинку жительки Сторожинеччини. Застосувавши погрози та фізичне насилля, нападники заволоділи грошима і майном своєї жертви. Вже впродовж години поліцейські затримали їх.
Слідчі оголосили нападникам про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 187 (Розбій) Кримінального кодексу України.
Суд обрав затриманим запобіжний захід у вигляді 60 діб тримання під вартою без альтернативи внесення застави. Наразі проводиться досудове розслідування, поліцейські встановлюють обставини злочину та перевіряють підозрюваних на причетність до інших кримінальних правопорушень.
Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:49, 14 серпня
11:03, 24 серпня
15:13, 16 серпня
1
09:08, 14 серпня
15:13, 16 серпня
Коментарі