Пили та били дітей: в Чернівцях на подружжя склали протокол за антисанітарні умови проживання

Пили та били дітей: в Чернівцях на подружжя склали протокол за антисанітарні умови проживання, Ася

В Чернівцях діти жили в антисанітарних умовах.

До чергової частини Садгірського відділення поліції Чернівецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області звернулася гр.Ч , мешканка м.Чернівці із заявою, в якій просить прийняти міри до свого сина та до невістки, що мешкають там само, вчинили конфлікт, в ході якого виражалися нецензурною лайкою та вчиняли домашнє насильство відносно заявниці та своїх неповнолітніх дітей. Також, заявниця вказала, що її син та невістка систематично вживають спиртні напої.

Вказана родина багатодітна, перебуває на обліку в Центрі сім’ї, дітей та молоді на обліку як родина СЖО та має соціальний супровід. Також, під час встановлення обставин справи було виявлено, що подружжя перебуває в стані сп’яніння. На подружжя складено протокол за ч.1 ст. 173-2 КУпАП за вчинення домашнього насильства.

Під час відвідування вказаної родини та обстеження житлово-побутових умов проживання малолітніх дітей виявлено факт ухилення від виконання своїх обов’язків, передбачених нормами чинного законодавства, а саме мати допустила настання неналежних антисанітарних умов проживання своїх малолітніх дітей. Оскільки, профілактичні бесіди виховного характеру з останньою не результативні, на матір складено протокол за ч.2 ст. 184 КУпАП, повідомляє Ювенальна превенція Садгірського ВП.

Пили та били дітей: в Чернівцях на подружжя склали протокол за антисанітарні умови проживання, фото-1 Пили та били дітей: в Чернівцях на подружжя склали протокол за антисанітарні умови проживання, фото-2 Пили та били дітей: в Чернівцях на подружжя склали протокол за антисанітарні умови проживання, фото-3 Пили та били дітей: в Чернівцях на подружжя склали протокол за антисанітарні умови проживання, фото-4 Пили та били дітей: в Чернівцях на подружжя склали протокол за антисанітарні умови проживання, фото-5 Пили та били дітей: в Чернівцях на подружжя склали протокол за антисанітарні умови проживання, фото-6 Пили та били дітей: в Чернівцях на подружжя склали протокол за антисанітарні умови проживання, фото-7 Пили та били дітей: в Чернівцях на подружжя склали протокол за антисанітарні умови проживання, фото-8 Пили та били дітей: в Чернівцях на подружжя склали протокол за антисанітарні умови проживання, фото-9 Пили та били дітей: в Чернівцях на подружжя склали протокол за антисанітарні умови проживання, фото-10 Пили та били дітей: в Чернівцях на подружжя склали протокол за антисанітарні умови проживання, фото-11 Пили та били дітей: в Чернівцях на подружжя склали протокол за антисанітарні умови проживання, фото-12
сім'я діти протокол
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі