Яким був візит Президента України на Буковину?

Яким був візит Президента України на Буковину?, Ася

Вчора, 23 березня, Чернівці та Кіцмань відвідав діючий Президент України та кандидат в Президенти Петро Порошенко.

Він виступив на Раді регіольного розвитку Чернівецької області в приміщені "Юності Буковини", зустрівся із чернівчанами на площі Філармонії та із буковинцями в Кіцмані, де вшанував пам'ять Володимира Івасюка.

"За результатами соціально-економічного розвитку Чернівецька область перебуває в першій п’ятірці серед найкращих регіонів України. Створено, зокрема, індустріальний парк «Новодністровськ», у який вкладено 80 млн грн інвестором з Німеччини і створено 1390 робочих місць.

І за кожним таким проектом робочі місця, де більше, де менше, але всюди це, зокрема, можливість для молоді не шукати щастя закордоном, а реалізувати себе в Україні.

А ще ці інвестиції виводять нас у європейський економічний простір. Експорт товарів Чернівецької області до Європи у 2018 році збільшився на 45% порівняно з попереднім роком. Тепер до ЄС відправляється 72% від всього обсягу експорту області." - сказав Президент під час виступу на Раді регіольного розвитку Чернівецької області.

Яким був візит Президента України на Буковину?, фото-1 Яким був візит Президента України на Буковину?, фото-2 Яким був візит Президента України на Буковину?, фото-3 Яким був візит Президента України на Буковину?, фото-4 Яким був візит Президента України на Буковину?, фото-5 Яким був візит Президента України на Буковину?, фото-6 Яким був візит Президента України на Буковину?, фото-7 Яким був візит Президента України на Буковину?, фото-8 Яким був візит Президента України на Буковину?, фото-9
Порошенко зустріч
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі