
11:00, 27 березня 2019 р.
Учні чернівецьких шкіл вибороли призи на Всеукраїнській олімпіаді

Упродовж 17-22 березня 2019 року у м. Чернівці проходила Всеукраїнська учнівська олімпіада з трудового навчання (технологій). Про це повідомляє Департамент освіти та науки Чернівецької ОДА.
Серед переможців інтелектуальних змагань є двоє буковинців. Диплом І ступеня нагороджено Величко Степана Олеговича, учня 9 класу Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Чернівецької міської ради Чернівецької області та дипломом ІІІ ступеня - Тимофійчук Каріну Сергіївну, ученицю 11 класу Чернівецької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №6 Чернівецької міської ради Чернівецької області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:33
Вчора
20:28
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:49, 25 червня
32
16:42, Вчора
11:58, 13 червня
Коментарі