Як отримати податкову знижку на навчання?

Як отримати податкову знижку на навчання?, Ася

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області інформує, як отримати податкову знижку на навчання.

Податкова знижка – це сума, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), у зв’язку з оплатою нею послуг навчання.

Хто має право на податкову знижку?

Громадяни України, які оплачують навчання у закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти за себе або члена його сім’ї 1-го ступеня споріднення (батьки, чоловік/дружина, діти (зокрема усиновлені).

Які документи необхідні для отримання податкової знижки?• Копія паспорта. • Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номера (крім фізичних осіб, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта).• Довідка про доходи за формою №3. • Копія договору з закладом освіти. • Копії квитанцій (чеків, платіжних доручень) про оплату навчання. • Оригінали документів, що підтверджують ступінь споріднення (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб).• Податкова декларація про майновий стан і доходи. • Заява із зазначенням реквізитів рахунку для перерахування відшкодування.

Як отримати податкову знижку на навчання?1. Оплатіть навчання та збережіть квитанцію для податкової про оплату. 2. Отримайте від роботодавця довідку про доходи. 3. До 31 грудня поточного року заповніть податкову декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік. 4. Подайте документи на отримання знижки в Державну фіскальну службу за місцем реєстрації та отримайте податкову знижку.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області можна за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103 (дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

знижка податки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі