
18:00, 7 квітня 2019 р.
У Чернівцях злочинець отримав 3 роки в'язниці

У Чернівцях суд призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі зловмисникові, який обікрав інфекційне відділення обласної клінічної лікарні.
У судовому документі йдеться, що обвинувачений у грудні 2018 року таємно проник до приміщення лікарні на вулиці Головній, 137. Звідси він викрав тепловентилятор, елетрочайник, праску, радіотранслятор, електроплитку і гроші в сумі 650 грн, які знаходились в чохлі від окулярів.
Обвинувачений повністю визнав себе винним у скоєнні злочину. У вчиненому розкаявся і попросив у потерпілого вибачення.
Першотравневий районний суд визнав обвинуваченого винним у скоєнні крадіжки та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки. Про це йдеться у відповідному судовому вироку, який оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:07
Вчора
16:28
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
13:13, 2 липня
19:09, 30 червня
32
11:06, 3 липня
live comments feed...
Коментарі