В Чернівцях громадський транспорт очищяють від непрозорої реклами

В Чернівцях громадський транспорт очищяють від непрозорої реклами, Ася

На Буковині левова частка порушень у сфері контролю за дотриманням законодавства про рекламу стосувалась реклами на транспорті, а точніше, розміщення на вікнах транспортних засобів непрозорої реклами, яка повністю позбавляла пасажирів можливості бачити те, що відбувається поза транспортним засобом, повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

До 2018 року, на жаль, таке явище було звичайним на наших тролейбусах та маршрутних автобусах, що породжувало чисельні нарікання зі сторони мешканців міста та області. У зв’язку з цим питання приведення у відповідність до законодавства реклами на громадському транспорті було взято під особистий контроль керівництва області.

Рік кропіткої роботи мало-помалу почав приносити бажані результати, і на сьогодні ми можемо констатувати, що наш громадський транспорт нарешті «очистився» від непрозорої реклами. Як наслідок, пасажирські перевезення стали більш комфортними і, найголовніше, більш безпечними. 

Так, упродовж минулого року Держпродспоживслужба Буковини 8 разів позивалося до суду і 7 разів було відповідачем на судових процесах, ініційованих невдоволеними нашими рішеннями порушниками. Із цих 15 (у загальній кількості) судових справ на даний момент 14 уже завершені, і за всіма винесені судові рішення на користь Головного управління.

Важливим досягненням роботи буковинської Держпродспоживслужби є те, що огляд з салону громадського транспортну є безперешкодним, а кількість реклами з порушенням на вулицях міста значно знизилася.

чернівці тролейбус реклама маршрутка громадський транспорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі