В Чернівцях на Небесної Сотні не буде додаткової зупинки

В Чернівцях на Небесної Сотні не буде додаткової зупинки, Ася

Чернівчанин Перч Олексій Сільвестрович зареєстрував електронну акцію, в якій попросив розмістити додаткову зупинку громадського транспорту на вулиці Небесної Сотні, 21а. Містяни підтримали цю петицію, тому її розглянули в міській раді.

"Прошу розмістити зупинку громадського транспорту, а саме маршруток номер 5, 29, 5а на вулиці Небесної сотні 21а ( біля Трц «Freedom»).  Раніше, біля Тк Формаркет була зупинка, що було дуже зручно. Після того, як ця зупинка була відмінена, відстань між зупинками стала дуже велика (Політаєва - Небесної сотні з іншого боку Проспекта).  Візуально оглянувши можливе місце зупинки, бачу єдиний варіант, одразу біля Трц «Freedom» є можливість зробити « карман» для зупинки маршрутних таксі", - написав автор.

В міській раді відповіли, що звернння  було попередньо розглянуто працівниками департаменту житлово-комунального господарства міської ради з виходом на місце за Вашою участю. 

Під час обстеження встановлено, що відстань від запропонованого місця влаштування зупинки біля ТРЦ «Фрідом» до існуючої зупинки на вул. Небесної Сотні в районі перехрестя з проспектом Незалежності становить до 200 метрів, а до зупинки в районі вул.Полетаєва- до 350 метрів. 

Згідно з Правилами розміщення та обладнання зупинок міського електро та автомобільного транспорту, будівельних норм, дальність пішохідних підходів до найближчих зупинок у загальноміському центрі та в житлових районах багатоповерхової забудови повинна складати від 250 до 500 метрів.

Тобто, відстань від ТРЦ «Фрідом» до існуючих на вул. Небесної Сотні зупинок громадського транспорту не перевищує допустимі норми.  Крім того, в зв'язку з завантаженістю вул. Небесної Сотні необхідно за рахунок тротуару влаштувати заїзну «кишеню» довжиною не менше 40 м і шириною - 3 м., що виконати біля ТРЦ «Фрідом» немає можливості.  Відповідно до пункту 2.24. вказаних Правил у разі, якщо місцеві умови не дають змоги влаштувати «кишеню» на зупинці міського транспорту, її слід розміщувати на відстані не менше 100 м від перехрестя. 

З урахуванням вище викладеного, дане питання планується розглянути за Вашою участю на комісії з питань роботи громадського транспорту та безпеки дорожнього руху в травні поточного року, про що Вас буде поінформовано додатково. 

Чернівці петиція небесної Сотні зупинка транспорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі