П'ятеро медиків з Буковини стали номінантами на відзнаку «Ордена Святого Пантелеймона»

П'ятеро медиків з Буковини стали номінантами на відзнаку «Ордена Святого Пантелеймона», Ася

3 травня у Чернівцях відбулось засідання Регіональної ради Чернівецької області з відбору кандидатів від Буковини – претендентів на отримання відзнаки за професійність і милосердя «Орден Святого Пантелеймона». До складу Ради ввійшли 11 представників регіональної медичної спільноти, науковців, духовенства та громадських організацій області.

Як відзначила директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксана Андрієць, яка також взяла участь у засіданні Ради, важливо, що відзнака за професійність і милосердя «Орден Святого Пантелеймона» має громадське визнання. Вона присуджується за професійну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я і має вагоме значення для медиків. Нагорода дозволяє відкрити суспільству нові таланти, показати здобутки працівників галузі охорони здоров’я  та гідно оцінити не тільки високий професіоналізм медичних фахівців, а й їхні особисті людські якості.

Розпочалось засідання зі вступного слова голови Регіональної ради, в. о. директора ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» Наталії Гопко, яка зосередила увагу на окремих критеріях, обумовлених Положенням про відзнаку. Після цього учасники засідання заслухали представлення кожного кандидата, за поданням закладів охорони здоров’я та громадських організацій області.

Після  обговорення діяльності та здобутків претендентів, члени Ради, шляхом відкритого голосування, відібрали та висунули на отримання відзнаки за професійність і милосердя «Орден Святого Пантелеймона» п’ятьох номінантів від Буковини:

– у номінації «Кращий лікар» – завідуючу гастроентерологічного відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні Злотар Оксану Василівну;

– у номінації «Кращий медичний працівник» – заступника головного лікаря з медсестринства КНП «Кіцманська ЦРЛ» Бабюк Світлану Іванівну;

– у номінації «Взірець служіння суспільству» – завідувача кардіоревмоонкогематологічного відділення Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні Гнатюка Михайла Георгійовича;

– у номінації «Новатор охорони здоров’я» – директора КНП «Глибоцький районний центр ПМСД» Мельничук Марію Лазарівну;

– у номінації «За досягнення у міжнародному співробітництві в охороні здоров’я» – голову Вижницької районної організації Товариства Червоного Хреста України Майстрюк Ольгу Василівну.

Дані номінанти будуть подані на розгляд та оцінювання Національній експертній комісії, яка рекомендуватиме відібраних номінантів Поважній раді для визначення переможців, повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров'я Чернівецької обласної державної адміністрації.

П'ятеро медиків з Буковини стали номінантами на відзнаку «Ордена Святого Пантелеймона», фото-1 П'ятеро медиків з Буковини стали номінантами на відзнаку «Ордена Святого Пантелеймона», фото-2 П'ятеро медиків з Буковини стали номінантами на відзнаку «Ордена Святого Пантелеймона», фото-3 П'ятеро медиків з Буковини стали номінантами на відзнаку «Ордена Святого Пантелеймона», фото-4 П'ятеро медиків з Буковини стали номінантами на відзнаку «Ордена Святого Пантелеймона», фото-5 П'ятеро медиків з Буковини стали номінантами на відзнаку «Ордена Святого Пантелеймона», фото-6 П'ятеро медиків з Буковини стали номінантами на відзнаку «Ордена Святого Пантелеймона», фото-7
медики буковина нагорода відзнака номінація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі