• Головна
  • В Чернівцях у перинатальному центрі ведуться оздоблювальні роботи
13:29, 6 травня 2019 р.

В Чернівцях у перинатальному центрі ведуться оздоблювальні роботи

В Чернівцях у перинатальному центрі ведуться оздоблювальні роботи

Про стан реконструкції приміщення такого важливого об’єкта краю як обласний перинатальний центр поінформував Олександр Пуршага на сьогоднішній апаратній нараді.

«Рішенням сесії обласної ради від 27 березня 2019 року Департаменту профінансовано перехідні кошти субвенції з державного бюджету для проведення робіт в загальній сумі 27 408,619 тис. гривень. Станом на 26 квітня 2019 року профінансовано 10 300,0 тис. гривень, освоєно 8 000,0 тис. гривень», - повідомив посадовець.

На об’єкті продовжуються оздоблювальні роботи, влаштування електричних мереж. Розпочато роботи з благоустрою території, до роботи залучено понад 30 робітників.

Для введення об’єкта в експлуатацію необхідно завершити внутрішні оздоблювальні роботи, прокладання зовнішніх інженерних мереж, завершити монтаж сантехнічного обладнання, монтаж обладнання системи вентиляції, медичних газів, очистки питної води, монтаж дизель-генераторної. Також необхідно провести роботи з монтажу медичного обладнання та благоустрою території.

Олександр Пуршага зазначив, що при виділенні  додаткових коштів для виконання усього необхідного комплексу будівельно-монтажних робіт (з урахуванням наявного фінансування додаткова потреба в коштах становить 17 877,621 тис. гривень), орієнтовний термін введення об’єкта в експлуатацію – IV квартал 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перинатальний центр #чернівці #гроші #стан
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...