Дистанційна освіта для школярів Чернівців

Чи існують школи дистанційного навчання в Україні? Як грамотно вибрати дистанційну школу в Чернівцях? У чому відмінності онлайн школи від традиційної? Як можна поступити в дистанційну школу в Україні, які документи потрібні?

Що таке школа дистанційного навчання?

Перші школи, в яких навчання відбувається віддалено, зародилися як продовження заочної форми та екстернату. Поєднуючи сучасні цифрові технологій учневі можна надати не тільки всі матеріали для навчання, відео-лекції, інтерактивні завдання та ін., але і створити справжній віртуальному клас, в якому заняття можуть проходити в реальному часі, або в індивідуальному порядку.

Такі проекти не тільки існують, але і довели свою ефективність в США, Канаді, Німеччині, Китаї, Японії і Великобританії. З їх допомогою учень може отримати кращу шкільну освіту незалежно від місця проживання, стану здоров'я, частоті переїздів.

Якісне дистанційне навчання в школах України, переважно, представлено приватними проектами, ліцеями та гімназіями, які змогли впровадити зарубіжний досвід. Таких шкіл в усій країні небагато, але вони вже встигли дати відмінну освіту не однієї сотні учнів. Маючи незалежне фінансування, такі навчальні заклади можуть запросити професійних педагогів, сформувати цифрову навчальну базу, забезпечити найкращі умови.

Дистанційні школи в Чернівцях

  • Освітній Центр «Оптіма»

«Оптіма» - один з провідних українсько-канадських проектів, який поєднує сучасний технічний рівень, кращу навчальну базу та зусилля професійних педагогів. Саме тут реалізована одночасно чітка й гнучка програма, яка дозволяє учневі рухатися в своєму ритмі, приділяти достатньо часу необхідним предметам, отримувати поглиблені знання з основних дисциплін. Вихованці центру вже який рік демонструють відмінний рівень підготовки на олімпіадах, ЗНО, в міжнародних учбових проектах.

Форма навчання: дистанційна, з 1 по 11 клас.

Хто може вчитися: Вступити в Освітній Центр можуть всі бажаючі, для цього достатньо подати відповідну заяву, надати фотографію і характеристику (якщо така є). Для старших класів в пакет документів слід додати свідоцтво про освіту.

Як подати документи: Подати документи в «Оптіма» можна особисто завітавши до центру, або через інтернет

Ціна: 3000 гривень / місяць

Документ про закінчення: випускники отримують документи про освіту державного зразка.

Сайт школи:https://optima.school/

  • Приватна гімназія «Дельфін»

«Дельфін» - це провідна вінницька приватна школа міжнародного рівня, яка пропонує кращу освіту для учнів з усіх міст країни. Від початку очна школа, вона змогла освоїти і впровадити технології дистанційного навчання, сформувати сучасну навчальну базу, запропонувати дистанційну  форму за високими стандартами.

Форма навчання: з 1 по 11 клас.

Хто може навчатися / як подати документи: Щоб почати навчання в дельфіні, батькам учня необхідно тільки заповнити відповідну заяву і зв'язатися з представниками гімназії. Для старших класів може знадобитися свідоцтво за дев'ятий клас.

Ціна навчання: до 2500 гривень

Документ про закінчення: свідоцтво про освіту (9 і 11 клас відповідно) держ. зразка, сертифікат про проходження ЗНО.

  • Приватна ЗОШ 1-3 ступені «Сходження» («Восхождение»)

«Сходження» - це один з перспективних одеських проектів дистанційного, індивідуального та групового навчання. Цей навчальний заклад пропонує можливість отримати хорошу освіту за державною українською програмою, з урахуванням всіх індивідуальних особливостей дитини, спираючись на авторську методику «DIALOGUE-STUDYING».

Форма навчання: з 1 по 11 клас, дистанційна.

Хто може навчатися / як подати документи: вступити в цю школу можна як в канікулярний час, так і на протязі навчального року. Для цього необхідно надати: заяву від батьків або опікунів, копію свідоцтва про народження, мед. довідку, табель учня (якщо є), свідоцтво про освіту (для 10-11 класів).

Документ про закінчення: свідоцтво про освіту (9 і 11 клас відповідно) держ. зразка, сертифікат про проходження ЗНО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі