![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
20:00, 8 травня 2019 р.
На Буковині продовжується боротьба із розповсюдженням наркотиків серед молоді
![На Буковині продовжується боротьба із розповсюдженням наркотиків се... На Буковині продовжується боротьба із розповсюдженням наркотиків серед молоді](/dist-assets/images/cap.jpg)
Учора, 7 травня, відбулася загальноміська акція протидії збуту та розповсюдженню наркотичних речовин.
До заходу долучилися представники управління молоді та спорту обласної державної адміністрації спільно, активісти громадської організації «Міжнародна антинаркотична асоціація», патрульні поліцейські та небайдужі чернівчани.
З метою пропаганди та утвердження здорового способу життя молоді в районі вул. Комарова-Полєтаєва вони замальовували написи на стінах з електронними адресами, за якими можна придбати заборонені речовини в Чернівцях та розповсюджено відповідну соціальну рекламу, повідомляється на сайті Чернівецької ОДА.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
73
10:51, 19 липня
54
00:40, 15 липня
10:39, 24 липня
live comments feed...
Коментарі