![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
19:00, 12 травня 2019 р.
В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру"
![В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру" В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 12 травня, в Чернівцях відбувся традиційний "Біг миру" та "Естафета миру".
Сотні учасників зібрались на Соборній площі, де тренери провели спочатку розминку, а потім учасники пробігли декілька миль. Участь в марафоні взяли як звичайні чернівчани, так і відомі спортсмени, поліцейські, представники влади та ін.
За словами ініціатора марафону Івана Гешка, даний забіг проводиться для єднання українців та Миру в Україні. Такий спорт популяризує здоровий спосіб життя та приваблює до Буковини багато туристів. Після завершення “Бігу Миру” за стартовими номерами було розіграно чимало призів, серед яких: велосипеди та футболки-вишиванки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі