В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру"

В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", Ася

Сьогодні, 12 травня, в Чернівцях відбувся традиційний "Біг миру" та "Естафета миру".

Сотні учасників зібрались на Соборній площі, де тренери провели спочатку розминку, а потім учасники пробігли декілька миль. Участь в марафоні взяли як звичайні чернівчани, так і відомі спортсмени, поліцейські, представники влади та ін.

За словами ініціатора марафону Івана Гешка, даний забіг проводиться для єднання українців та Миру в Україні. Такий спорт популяризує здоровий спосіб життя та приваблює до Буковини багато туристів. Після завершення “Бігу Миру” за стартовими номерами було розіграно чимало призів, серед яких: велосипеди та футболки-вишиванки.

В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-1 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-2 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-3 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-4 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-5 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-6 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-7 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-8 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-9 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-10 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-11 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-12 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-13 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-14 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-15 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-16 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-17 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-18 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-19 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-20 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-21 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-22 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-23 В Чернівцях відбувся щорічний марафон "Біг миру", фото-24
чернівці марафон біг мир соборна площа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі