На Буковині влаштували автопробіг приурочений пам’яті загиблих в Афганістані та зоні АТО

На Буковині влаштували автопробіг приурочений пам’яті загиблих в Афганістані та зоні АТО, Ася

У ході автопробігу учасники відвідали могили та здійснили покладання квітів.

12 травня Сторожинецькою районною організацією «Української спілки ветеранів Афганістану», Сторожинецькою районною Асоціацією учасників бойових дій, за підтримки районної державної адміністрації та районної ради проведено на теренах району щорічний автопробіг, приурочений вахті пам’яті загиблих в Афганістані та зоні АТО, а також померлих учасників бойових дій.

Згодом учасники заходу рушили населеними пунктами Підгір’я за маршрутами:

1. Сторожинець – Кам’яна – Михальча – Великий Кучурів – Тисовець – Снячів – Сторожинець.

2. Сторожинець – Ропча – Верхні Петрівці – Нижні Петрівці – Красноїльськ – Стара Красношора – Буденець – Сторожинець.

3. Сторожинець – Панка – Стара Жадова – Майдан  – Комарівці – Зруб Комарівці – Зруб Давидени – Давидівка – Сторожинець.

4. Сторожинець – рум. кладовище – укр. кладовище – Нові Бросківці – Ясено – Костинці – Бобівці – Старі Бросківці – Сторожинець.

Також відвідали батьків загиблих Штирбу Г., Токарюка Н., якому виповнилось 90 років і якого Сторожинецька районна організація УСВА та Сторожинецька районна Асоціація учасників бойових дій відзначили подарунком.

Учасники бойових дій висловлюють щиру подяку Сторожинецькій райдержадміністрації, Сторожинецькій районній раді, Сторожинецькій міській раді об’єднаної територіальної громади  та Великочурівській сільській раді об’єднаної територіальної громади за допомогу в проведенні автопробігу.

На Буковині влаштували автопробіг приурочений пам’яті загиблих в Афганістані та зоні АТО, фото-1 На Буковині влаштували автопробіг приурочений пам’яті загиблих в Афганістані та зоні АТО, фото-2 На Буковині влаштували автопробіг приурочений пам’яті загиблих в Афганістані та зоні АТО, фото-3 На Буковині влаштували автопробіг приурочений пам’яті загиблих в Афганістані та зоні АТО, фото-4 На Буковині влаштували автопробіг приурочений пам’яті загиблих в Афганістані та зоні АТО, фото-5 На Буковині влаштували автопробіг приурочений пам’яті загиблих в Афганістані та зоні АТО, фото-6 На Буковині влаштували автопробіг приурочений пам’яті загиблих в Афганістані та зоні АТО, фото-7 На Буковині влаштували автопробіг приурочений пам’яті загиблих в Афганістані та зоні АТО, фото-8 На Буковині влаштували автопробіг приурочений пам’яті загиблих в Афганістані та зоні АТО, фото-9 На Буковині влаштували автопробіг приурочений пам’яті загиблих в Афганістані та зоні АТО, фото-10 На Буковині влаштували автопробіг приурочений пам’яті загиблих в Афганістані та зоні АТО, фото-11
буковина вшанування пам'ять автопробіг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі