У ЧНУ обговорили європейські практики та перспективи розвитку політичної науки

У ЧНУ обговорили європейські практики та  перспективи розвитку політичної науки, Вікторія Грабенко

14 травня керівник апарату обласної державної адміністрації Олег Стецевич взяв участь у відкритті IX Міжнародної науково-практичної конференції на тему: "Розвиток політичної науки: європейські практики та національні перспективи", яка відбулась на кафедрі політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

На конференції у межах двох панельних дискусій обговорили методологічні проблеми використання емпіричних даних та їх вимірювання у сучасній політичній науці, електоральні процеси в Україні та Європі, експертний і комунікативний супровід політичної діяльності та здійснення публічної політики.

Також йшлося про нові підходи до кадрової політики у процесі становлення публічного врядування в територіальних громадах та запровадження смарт-спеціалізації у стратегіях регіонального розвитку України. Окрему увагу науковці та експерти зосередили на військово-політичному, кібер- та інформаційному вимірах національної безпеки держави, повідомляється на офіційному сайті Чернівецької ОДА.

події ЧНУ обговорення конференція дискусія політика розвиток перспективи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі