![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
11:00, 15 травня 2019 р.
Велогонщики з Буковини здобули призи на чемпіонаті України
![Велогонщики з Буковини здобули призи на чемпіонаті України Велогонщики з Буковини здобули призи на чемпіонаті України](/dist-assets/images/cap.jpg)
Буковинські велогонщики змагалися у чемпіонаті України з маунтенбайку (командна комбінована естафета), яка відбулася у Харкові. На перемогу претендували 142 спортсмена з 11 команд.
Друге місце серед дорослих посіли Костянтин Довганчук, Олександр Михайлюк. Богдан Кушнірюк також став другим разом із двома дівчатами з Хмельницького. Серед юнаків 13-14 років чемпіонами стали Андрій Мельник, Андрій Кушнірюк, Богдан Чинчик та дівчина з Хмельницького.
Відбувся також другий етап чемпіонату України гонці крос-кантрі (олімпійська дисципліна). Богдан Чинчик став чемпіоном, а Олексадр Сердюк посів третє місце серед юнаків.
А ось у Чернівцях провели перший етап чемпіонату України з велоспорту майтенбайк у швидкісному спуску. На Буковині змагалося 50 учасників. Чернівчанин Степан Мага посів третє місце у групі чоловіків (еліта).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
3
10:21, 25 липня
18
15:09, 22 липня
128
07:27, 17 липня
live comments feed...
Коментарі