![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
12:30, 15 травня 2019 р.
В Чернівцях на проспекті Незалежності затопило пішохідний перехід
![В Чернівцях на проспекті Незалежності затопило пішохідний перехід В Чернівцях на проспекті Незалежності затопило пішохідний перехід](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 15 травня, в Чернівцях на проспекті Незалежності, в районі перехрестя із вулицею Небесної Сотні, в результаті сильних дощів затопило частину пішохідного переходу.
Цю частину ділянки на проспекті Незалежності поки не заасфальтували, тому там утворилась велика калюжа. Як наслідок навіть звичайним пішоходам не легко оминути калюжу за відведений час переходу проїжджої частини, що вже говорити про мам із колясками чи людей із обмеженими можливостями.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
06:46, 24 липня
4
09:00, 23 липня
2
10:51, 19 липня
5
live comments feed...
Коментарі