• Головна
  • Буковинських підприємців закликають сумлінно виконувати фінансові зобов'язання
09:00, 23 травня 2019 р.

Буковинських підприємців закликають сумлінно виконувати фінансові зобов'язання

Буковинських підприємців закликають сумлінно виконувати фінансові зобов'язання

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області докладає максимум зусиль до виконання найважливішого завдання - забезпечення своєчасних та в повному обсязі щомісячних виплат буковинським пенсіонерам. Наповнення ж бюджету Фонду, який здійснює фінансування пенсій, великою мірою залежить від сплати роботодавцями визначених законодавством фінансових зобов’язань.

На жаль, не всі страхувальники сумлінно ставляться до їх виконання. Такі дії спричиняють те, що Фонд недоотримає кошти, необхідних для виплати пенсій літнім громадянам, що наражає людей на ризик потрапити у скрутне матеріальне становище.

Станом на 1 травня 2019 року 3455, 1 тис. грн. з відшкодування фактичних витрат на виплату й доставку пільгових пенсій заборгувало Фонду Державне підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№67), 480,8 тис. грн. - КП «Чернівецьке тролейбусне управління», 348,4 тис. грн. - Тунельний загін №7 ПАТ «Київметробуд». Борг кримінально-виконавчої служби дорівнює сумі виплати мінімального розміру пенсій 2303 пенсіонерам, КП «Чернівецьке тролейбусне управління» – 321 пенсіонеру, Тунельного загону «Київметробуд» – 232 пенсіонерам. Разом з тим, виплата пенсій, призначених на пільгових умовах пенсіонерам підприємств-боржників, здійснюється своєчасно і в повному обсязі.

Керівники ж зазначених підприємств, не відшкодувавши уже виплачених пенсій, беруть «позику» в бюджеті Пенсійного фонду та залазять до «кишень пенсіонерів», не усвідомлюючи того, що внаслідок несплати ними належних коштів до бюджету Фонду, які могли би бути спрямовані на підвищення й фінансування пенсій і допомог тим, хто їх потребує, залишитися без пенсій можуть і їхні батьки, дідусі, бабусі, інші близькі люди старшого віку.

Отож пенсійна служба краю закликає керівників підприємств-боржників до відповідальності за свої фінансові й моральні зобов’язання перед державою та, зокрема, людьми старшого покоління і невідкладно погасити борги з відшкодування уже виплачених пільгових пенсій. Пам’ятайте, що досягнення пенсійного віку не за горами, і завтра саме ваше фінансове благополуччя може опинитись під загрозою, повідомляє прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Читайте також: у Чернівцях призначили нового начальника управління контролю за благоустроєм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підприємці #роботодавці #пенсійний фонд #фінансові зобов'язання
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...