Чернівецька обласна рада розглядає можливість виділення додаткових коштів на фестиваль

Чернівецька обласна рада розглядає можливість виділення додаткових коштів на фестиваль, Ліна

Обласна рада розгляне можливість виділення додаткових коштів для проведення 26-го Міжнародного гуцульського фестивалю.

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, сьогодні, 23 травня, під час засідання організаційного комітету з підготовки та проведення 26-го Міжнародного гуцульського фестивалю, який цього року відбудеться у м. Вижниця з 30 серпня по 1 вересня. Так, члени оргкомітету обговорили стан виконання попередньо даних доручень та низку організаційних питань, затвердили макети сувенірної та поліграфічної продукції фестивалю. Окрему увагу приділили питанню ремонту місцевих доріг.

«Вижниччина здавна славиться своєю неповторною культурою і традиціями і є однією із візитних карток нашого краю. Саме тому обласна рада не залишиться осторонь та окрім уже наданих в рамках діючих програм 270 тисяч гривень на своїй наступній сесії розгляне можливість виділення додаткових коштів, потрібних для проведення цього заходу на високому рівні. Водночас, поступово нам потрібно переймати та запроваджувати досвід сусідньої Румунії з організації та проведення подібних міжнародних заходів. Зокрема, в частині залучення європейських грантових коштів, адже профінансувати усе за рахунок бюджету непросто. У той же час, саме від рівня проведення фестивалю залежить подальший розвиток місцевої туристичної інфраструктури та рівень надходжень до місцевих бюджетів», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх, повідомляє прес-служба обласної ради.

Чернівецька обласна рада розглядає можливість виділення додаткових коштів на фестиваль, фото-1 Чернівецька обласна рада розглядає можливість виділення додаткових коштів на фестиваль, фото-2 Чернівецька обласна рада розглядає можливість виділення додаткових коштів на фестиваль, фото-3 Чернівецька обласна рада розглядає можливість виділення додаткових коштів на фестиваль, фото-4 Чернівецька обласна рада розглядає можливість виділення додаткових коштів на фестиваль, фото-5 Чернівецька обласна рада розглядає можливість виділення додаткових коштів на фестиваль, фото-6 Чернівецька обласна рада розглядає можливість виділення додаткових коштів на фестиваль, фото-7

Читайте також: погрози, нецензурна лексика та чорний список або як адміністратори чернівецьких груп спілкуються із підписниками.

відпочинок гуцульський фестиваль виділення коштів розвиток інфраструктури
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі