У Чернівцях відбулася зустріч із всесвітньо відомим євангелістом та проповідником

У Чернівцях відбулася зустріч із всесвітньо відомим євангелістом та проповідником, Ліна

Вчора, 24 травня, в рамках свого візиту до України, всесвітньо відомий євангеліст та проповідник Ніккі Круз, зустрівся із головою обласної ради Іваном Мунтяном.

"Нині важливо доносити до людей Слово Боже, Слово яке може об’єднати, Слово, яке може принести мир", - на цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян під час офіційної зустрічі із Ніккі Крузом.

«Ваш життєвий шлях надихає та зміцнює віру в Господа Бога мільйонів людей, а пасторська діяльність налаштовує цілі покоління християн на щире та самовіддане служіння Ісусу Христу. Так, Ваші проповіді добре відомі у середовищі євангельських християн Буковини. А той факт, що Ви були одним із засновників традиції проведення національних молитовних сніданків у Сполучених Штатах, викликає справжнє захоплення. Адже ця чудова традиція перейшла не лише в Україну, але й до нас на Буковину», – відзначив Іван Мунтян.

Відтак, посадовець звернув увагу на те, що зараз світ переживає непрості часи. «Зокрема й в Україні триває війна з Росією, страждає мирне населення, гинуть невинні люди. Саме тому нині так важливо доносити до людей Слово Боже, Слово яке може об’єднати, Слово, яке може принести мир. Вірю, що Ваш візит на Україну та до нас на Буковину сприятиме підтриманню міжконфесійної злагоди та миру як в цілому у державі, так і у нашому регіоні зокрема», – зауважив голова крайового парламенту Буковини, повідомляє прес-служба Чернівецької обласної ради.

У Чернівцях відбулася зустріч із всесвітньо відомим євангелістом та проповідником, фото-1 У Чернівцях відбулася зустріч із всесвітньо відомим євангелістом та проповідником, фото-2 У Чернівцях відбулася зустріч із всесвітньо відомим євангелістом та проповідником, фото-3 У Чернівцях відбулася зустріч із всесвітньо відомим євангелістом та проповідником, фото-4 У Чернівцях відбулася зустріч із всесвітньо відомим євангелістом та проповідником, фото-5 У Чернівцях відбулася зустріч із всесвітньо відомим євангелістом та проповідником, фото-6 У Чернівцях відбулася зустріч із всесвітньо відомим євангелістом та проповідником, фото-7

Читайте також: у Чернівцях буде тимчасово обмежено рух транспорту.

релігія зустріч проповідь мир міжконфесійна злагода
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі