Чернівецькі митники затримали партію контрабандних друкованих пам'яток

Чернівецькі митники затримали партію контрабандних друкованих пам'яток, Вікторія Грабенко

Чернівецькі митники вилучили книги, нотні альбоми та партитури видавництва Шотландії, Німеччини, США, Австрії та Швейцарії, датовані 1839-1949 роками. Культурні цінності залишаться в Україні.

Спробу вивезення колекції друкованих видань XIX - XX століть припинили співробітники Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Чернівецької митниці ДФС в пункті пропуску «Порубне-Сірет».

У ході митного контролю транспортного засобу, який рухався з України до Португалії по смузі руху «зелений коридор», водій та його пасажири заявили про те, що переміщувані ними товари не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо вивезення з митної території України. Під час огляду пред’явлених речей митники виявили не задекларовані, приховані від митного контролю 24 твори друку, які знаходились в середині господарських сумок та були прикриті предметами одягу.

Серед виявленого – книги, нотні альбоми та партитури видавництва різних країн, зокрема Шотландії, Німеччини, США, Австрії та Швейцарії, датовані 1839-1949 роками.

Чернівецькі митники затримали партію контрабандних друкованих пам'яток, фото-1 Чернівецькі митники затримали партію контрабандних друкованих пам'яток, фото-2 Чернівецькі митники затримали партію контрабандних друкованих пам'яток, фото-3 Чернівецькі митники затримали партію контрабандних друкованих пам'яток, фото-4

Вказані предмети підпадають під дію Закону України «Про ввезення, вивезення та повернення культурних цінностей» й можуть бути вивезені за межі митної території України на підставі свідоцтва на право вивезення культурних цінностей.

Складено протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, обмежені до переміщення через митний кордон України предмети вилучено, повідомляє прес-служба Чернівецької митниці.

Читайте також: пансіонат "Буковина" став приватним.

митниця пам'ятки контрабанда затримання книги культурні цінності
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі