
14:00, 28 травня 2019 р.
На Буковині керівниця НВК не повідомила про булінг

На Буковині суд виніс перше рішення про притягнення до відповідальності за булінг.
У Чернівецькій області суд виніс перше рішення про притягнення до відповідальності директора НВК за неповідомлення поліції про факти вчинення булінгу відносно одного з учнів.
Справа розглядалася у Сторожинецькому районному суді Чернівецької області за матеріалами, які надійшли від Сторожинецького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності директора Сторожинецького НВК
Аналізуючи обставини справи, суд визначив, що в діях керівника навчального закладу були ознаки та склад правопорушення, передбаченого частиною 5 статті 173-4 КУпАП та вирішив застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 грн, повідомляє прес-служба Головного управління юстиції у Чернівецькій області.
Читайте також: у двох нічних ДТП на Буковині водії не впорались із керуванням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
08:33, 13 липня
15
01:28, 14 липня
19:57, 14 липня
20:50, 21 липня
5
18:09, 21 липня
Коментарі