![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
Фото
20:20, 30 травня 2019 р.
У двох жителів Чернівців вилучили зброю та набої
Фото
![У двох жителів Чернівців вилучили зброю та набої У двох жителів Чернівців вилучили зброю та набої](/dist-assets/images/cap.jpg)
Усе вилучене направлено на дослідження до Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. Порушникам загрожує до семи років позбавлення волі.
29-го травня під час проведення цільових заходів, спрямованих на боротьбу з незаконним обігом зброї та боєприпасів, працівники сектору превентивної діяльності Чернівецького відділу поліції викрили факт незаконного володіння зброєю.
Поліцейські встановили, що 23-річний чернівчанин придбав у невстановленому місці без передбаченого законом дозволу комбіновану вогнепальну зброю калібру 28/5,6 мм. Вказану рушницю, яку він незаконно зберігав у себе вдома, правоохоронці вилучили.
![У двох жителів Чернівців вилучили зброю та набої, фото-1 У двох жителів Чернівців вилучили зброю та набої, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ще одного порушника виявили оперативники Шевченківського відділення поліції. У 37-річного раніше судимого чернівчанина поліцейські вилучили 21 набій калібру 7,62 мм.
![У двох жителів Чернівців вилучили зброю та набої, фото-2 У двох жителів Чернівців вилучили зброю та набої, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
За обома фактами слідчі розпочали кримінальні провадження за частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.
Читайте також: медицина Буковини отримає додаткові кошти.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:46, 23 липня
54
13:17, 13 липня
00:40, 15 липня
09:59, 19 липня
30
live comments feed...
Коментарі