• Головна
  • Поліцейські Буковини взяли участь у круглому столі в Івано-Франківську
09:00, 31 травня 2019 р.

Поліцейські Буковини взяли участь у круглому столі в Івано-Франківську

Поліцейські Буковини взяли участь у круглому столі в Івано-Франківську

30 травня працівники Головного управління Національної області взяли участь у круглому столі на тему "Реалізація антикорупційної комунікаційної стратегії в системі МВС" на базі Прикарпатського університету Національної академії внутрішніх справ.

Захід відбувся під головуванням голови Громадської ради при МВС України, голови громадської спілки "Центр запобігання та протидії корупції", радника Міністра, члена колегії МВС України Володимира Мартиненка за участі органів МВС України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Національної поліції, прокуратури, НАБУ, НАЗК, закладів вищої освіти та науково-дослідних установ МВС, міжнародних та громадських організацій.

Під час круглого столу обговорили питання реалізації та інформування антикорупційної стратегії в системі МВС. Зокрема, вагомість антикорупційної комунікації як один із чинників запобігання та протидії корупції в Національній поліції України.

Розглянули основні напрями діяльності інститутів громадянського суспільства щодо реалізації конституційного права на участь в управлінні державними справами.

Обговорили виклики та перспективи діяльності НАБУ.

Проаналізували проблеми та колізії чинного кримінального законодавства, що ускладнюють доказування в кримінальних провадженнях щодо корупційних злочинів, шляхи запобігання корупційних проявам під час здійснення поліцейськими правових заходів у сфері земельних відносин та будівництва, та невідворотність покарання в механізмі протидії корупції, повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

Читайте також: у Чернівцях замінували Управління поліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конференція #поліція #круглий стіл #обговорення проблем
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...