
21:40, 31 травня 2019 р.
Заарештовано винуватця смертельної ДТП у Чернівцях

Нагадаємо, в ніч з 28-го на 29-те травня по вулиці Галицький Шлях у Чернівцях сталося зіткнення автомобіля «Opel Omega» з мотоциклом «Honda». Від отриманих під час аварії травм 35-річний мотоцикліст загинув на місці автопригоди. Встановлено, що 40-річний водій легковика керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.
29-го травня поліцейські затримали кермувальника в порядку статті 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України. Йому оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Сьогодні, 31-го травня, суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді 60 діб тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 150 тисяч гривень. Досудове розслідування триває, повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.
Читайте також: у нічній ДТП у Чернівцях загинула одна людина.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:32
15:00
Вчора
13:13
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
22:19, 1 липня
13:36, 9 липня
2
17:52, 4 липня
18
live comments feed...
Коментарі