• Головна
  • Неякісне облаштування веломаршрутів у Чернівцях: пошуки винного
15:45, 3 червня 2019 р.

Неякісне облаштування веломаршрутів у Чернівцях: пошуки винного

Неякісне облаштування веломаршрутів у Чернівцях: пошуки винного

Громадська організація Центр реформ та розвитку у своєму дописі у Facebook зазначає, що на встановлених декілька тижнів тому велопереїздах, фарба почала стиратися через два тижні, незважаючи на те, що за гарантіями підрядника такого не мало трапитися ще найближчі 10 років.

Звичайно, велодоріжки та велопереїзди річ корисна і для суспільства і для екології, але оскільки на таких ділянках відсутні дорожні знаки, які би мали позначати зону для велосипедистів, то шкоди може бути більше чим користі, у зв’язку з створенням аварійно-небезпечних ситуацій.

Надалі організація розповідає про те, хто є замовником та виконавцем даних робіт: "Згідно договору №5909 юр від 21.12.2018 замовником робіт виступає Виконавчий комітет Чернівецької міської ради, підрядником було обрано – Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство. Договірна ціна складає – 1058428,00 (один мільйон п’ятдесят вісім тисяч чотириста двадцять вісім) грн.. Оплата здійснюється з бюджетної статті "5.10.2 Облаштування велодоріжок в Чернівцях" в рамках реалізації проекту №83248905 "Через сталий транспорт до чистого довкілля" у рамках грантової програми "Молдова-Україна".

Нагадаємо, що Чернівецька міська рада виступає партнером в даному проекті. Отож, по факту, ми маємо черговий грантовий проект, реалізований для галочки…", - зазначається у публікації.

У пункті щодо якості робіт, зазначається, що роботи виконані з матеріальних ресурсів, які не відповідають установленим вимогам, замовником не оплачується, хоча фарба, яку за два тижні місцями вже не видно і вся проведена робота була оплачена. Такі дії, є прямим порушенням договору, але чи понесе виконавець, який виконав такі роботи та замовник, який оплатив такі роботи відповідальність наразі невідомо.

Читайте також: Інклюзивна культурно-мистецька подія у Чернівцях

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#веломаршрути #Чернівці #велодоріжки #велопереїзди #неякісна робота #невідповідність нормам
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...