• Головна
  • Буковинці спробують встановити рекорд України з наймасовішого виконання «Червоної рути»
13:00, 10 червня 2019 р.

Буковинці спробують встановити рекорд України з наймасовішого виконання «Червоної рути»

Буковинці спробують встановити рекорд України з наймасовішого виконання «Червоної рути»

Це відбудеться вже найближчої неділі - у рамках 11-го етнодуховного «Обнова-фесту» у Чернівцях

Духовні розважання, автентичні майстерні, фотозони, фестивальний квест, дитячий «Обнова-ленд», а також рекорд України з наймасовішого виконання пісні «Червона рута» чекають на відвідувачів 11-го етнодуховного «Обнова-фесту».

Улюблений родинний фестиваль відбудеться традиційно, на Зелені свята, 16 червня у чернівецькому музеї просто неба. Цьогоріч «Обнова-фест» присвячений Року сім’ї в Україні та ювілею композитора Володимира Івасюка. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Чи не найбільшою на святі буде дитяча програма – «Обнова-ленд»: майстер клас із народних танців, малювання коміксів,аквагрим,бульбашкове шоу, майстерня слаймів, конструювання та роботехніка– усе це та багато іншого чекають на малечу упродовж фестивального дня. Працюватимуть майстерні й для всієї сім’ї, зокрема, з писанкарства, соломоплетіння, різьби по дереву, живопису і, навіть, вивчення іноземних мов. А спеціальні гості фестивалю – клуб історичної реконструкції «Берсерк» представить ціле ремісниче містечко!

Діятимуть на «Обнові» і декілька сцен – денна та вечірня, де молитимуться за мир в Україні та виступатимуть гурти: театр студія «Гердан», «Під небом», «Denomen», «Toloka», «Navka» (Марина Тимофійчук), «TheDoox», «ФлайZza» і «OtVinta». Там же учасники та гості фестивалю спробують встановити рекорд України із наймасовішого виконання пісні «Червона рута». На етносцені виступлять народний аматорський ансамбль «Зеленчани» і бандуристки – Анастасія Зварич та Іванка Старик. А завершиться свято вогняною сценою – виступом Театру вогню з арт-проектом «Shadows» та запаленням фестивальної ватри. 

Крім цього на відвідувачів «Обнова-фесту» чекають фотозони, командні ігри, виставка світлин першого фестивалю «Червона рута», вуличний університет, літературно-акустична кузня та чимало інших цікавинок

Як повідомлялося раніше, найбільша фестивальна подія літа для всієї родини буде проходити у Чернівцях 16 червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рекорд #червона рута #фестиваль #неділя
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...