
18:33, 18 червня 2019 р.
37 виборців на Буковині змінили місце для голосування

Станом на 18 червня правом тимчасової зміни місця голосування на позачергових виборах народних депутатів України скористалися 9632 виборців. У чернівецькій області громадян, що вирішили змінити місце голосування, найменше.
Така інформація оприлюднена на офіційному сайті Державного реєстру виборців. Зокрема, Чернівецька область залишається регіоном, у якому найменше громадян змінили місце свого голосування – 37, з яких 12 є громадянами, місце проживання яких зареєстроване у Чернівецькій області.
Ще 11 жителів Донецької області вирішили змінити місце голосування у Чернівецькій. Окрім того, четверо киян, троє мешканців Львівської області, двоє громадян з Дніпропетровської області та ще двоє жителів Севастополя вирішили проголосувати 21 липня на Буковині.
Крім того, по одному громадянину Луганської, Миколаївської, Рівненської областей змінили місце голосування на виборах на Чернівецьку область.
Читайте також:на Буковині зросла кількість застрахованих осіб
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:28
Вчора
18:14
Вчора
17:05
Вчора
14:18
Вчора
Спецтема
Оголошення
21:51, 14 червня
16:41, Вчора
live comments feed...
Коментарі