• Головна
  • Хто шукає, той знайде: 50% буковинців уже влаштувалися на роботу
11:03, 20 червня 2019 р.

Хто шукає, той знайде: 50% буковинців уже влаштувалися на роботу

Хто шукає, той знайде: 50% буковинців уже влаштувалися на роботу

Від початку року обласна служба зайнятості працевлаштувала більше 50% шукачів роботи ще до надання статусу безробітного, а загалом забезпечила роботою більше 5,2 тис. осіб.

«З січня у службі зайнятості діє інститут кар’єрних радників, змінився порядок реєстрації безробітних. Шукачів роботи зустрічають реєстратори, вони з’ясовують потреби людини, інформують про послуги. А для прискорення працевлаштування, реєстратор пропонує скласти резюме, відвідати заходи служби зайнятості, проводить первинне профілювання – оцінює можливості працевлаштування людини, а також підбирає потенційну роботу. Під час первинного звернення шукач роботи знайомиться з усіма можливими варіантами зайнятості, відповідно отримує загальну картину місцевого ринку праці та співвідносить свої бажання з реальною ситуацією», - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Разом з тим, на обліку в обласній службі зайнятості зареєстровані 6,2 тис безробітних, з них майже 52% це чоловіки. Найбільше безробітних з вищою освітою – 36,8%, з професійно-технічною освітою – майже 29%.

Серед зареєстрованих безробітних 46%  складають люди, яким понад 45 років, майже 28% молодь до 35 років,  решта – 26% віком від 35 до 44 років.

Про це повідомляє Чернівецький обласний центр зайнятості.

Читайте також: невже технічний прогрес дійде до виборчої системи на Буковині?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#служба зайнятості #робота #буковинці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...