• Головна
  • Чернівчанам - кава та морозиво, а бюджету міста - майже півмільйона гривень
13:45, 28 червня 2019 р.

Чернівчанам - кава та морозиво, а бюджету міста - майже півмільйона гривень

Чернівчанам - кава та морозиво, а бюджету міста - майже півмільйона гривень

До бюджету міста від підприємницької діяльності пересувних тимчасових споруд надійшло 457 868,20 грн.

Як повідомляють на сайті Чернівецької міської ради, з метою розвитку конкуренції, обмеження монополізму та впорядкування торгівлі на території міста Чернівці у поточному році департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради організовано та спільно з конкурсним комітетом проведено 3 конкурси з надання права на користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення пересувних тимчасових споруд з торгівлі: морозивом, квасом та прохолоджувальними напоями і кавою та кавовими напоями. 

Конкурси проведено у відповідності до порядку, визначеного Положенням про конкурсний комітет і умови проведення конкурсів з надання права на користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 29.03.2016р. №186/6, із внесеними змінами рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 14.03.2019р. №148/5.

За результатами проведених конкурсів визначено переможців, з якими укладено 31 договір на загальну суму – 837 322,54 грн.

Станом на 27.06.2019р. до бюджету міста на виконання вищезазначених договорів надійшло 457 868,20 грн.

Кошти, отримані від суб’єктів господарювання згідно укладених договорів, будуть направлені Чернівецькою міською радою виключно на створення і розвиток соціально-економічної інфраструктури міста Чернівців.

Читайте також:стало остаточно відомо, хто від Буковини йде на вибори: повний список кандидатів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет міста #кава #тогівля з тимчасових споруд
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...