• Головна
  • Увага! Роз'яснення щодо особливого режиму під час антитерористичних навчань у Чернівцях
15:13, 2 липня 2019 р.

Увага! Роз'яснення щодо особливого режиму під час антитерористичних навчань у Чернівцях

Увага! Роз'яснення щодо особливого режиму під час антитерористичних навчань у Чернівцях

Термін «тероризм» - з латинської «terror» - означає страх та жах. Тероризм не має національностей і кордонів, перед його загрозою рівні усі нації і держави.

Служба безпеки України є головним органом у Єдиній загальнодержавній системі боротьби з терористичною діяльністю. Її територіальною підсистемою є Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Чернівецькій області, яка вживає постійних заходів із забезпечення належного рівня захисту та охорони об’єктів можливих терористичних посягань краю.

Для того, щоби завжди бути готовими до протидії загрозам, субєкти боротьби з тероризмом повинні працювати чітко, скоординовано, злагоджено і швидко. Все це досягається завдяки взаємодії і спільним навчанням, які здійснюються в умовах, максимально наближених до реальних.

Ми щиро вдячні мешканцям та гостям краю, які з розумінням поставилися до тимчасових незручностей у зв’язку з проведенням минулого тижня у м. Чернівцяхтаких тактико-спеціальних антитерористичних навчань.Переважна більшість громадян виявила високу пильність та ініціативно надавала допомогу у виявленні умовних терористів.

Відпрацювання навчальних завдань здійснювалося в умовах, максимально наближених до реальних. Однак, незважаючи на завчасне оприлюднення офіційної інформації з приводу проведення антитерористичних навчаньзафіксовано окремі факти відсутності реагування на «мінування» об’єктів критичної інфраструктури та місць масового скупчення людей, а також подекуди неадекватне сприйняття (здебільшого особами молодого віку) необхідності перевірки документів, огляду транспортних засобів та інших заходів, які, згідно з чинним законодавством України, передбачають тимчасове запровадження особливого режиму.

У зв’язку з цим нагадуємо, що згідно зістаттею 14 Закону України «Про боротьбу з тероризмом» на час проведення антитерористичної операції може встановлюватися спеціальний порядок та тимчасово вводитисяобмеження прав і свобод громадян.

Впевнені, що за Вашої допомоги і надалі вдасться  підтримувати в краї громадський порядок та суспільну злагоду. 

Про це повідомляє КГ АТЦ при УСБУ в Чернівецькій області.

Читайте також:працівник банку на Буковині обікрав клієнтів на суму понад 75 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#антитерористичні навчання #особливий режим #служба безпеки #роз'яснення
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...