• Головна
  • Буковинські вступники можуть отримати додаткові бали
10:03, 4 липня 2019 р.

Буковинські вступники можуть отримати додаткові бали

Буковинські вступники можуть отримати додаткові бали

"Додаткові бали до свого конкурсного бала цього року можуть отримати вступники 4 категорії, але за певних умор, які обов’язково потрібно врахувати під час подання заяв до вишів", — пояснив Директорат вищої освіти та освіти дорослих МОН 2 липня 2019 року, у зв’язку з активізацією фази вступної кампанії.

По 200 балів із двох предметів на вибір можуть зарахувати членам збірних України, які брали участь у міжнародних олімпіадах відповідно до наказів МОН; учасникам збірних України, що брали участь у Паралімпійських, Дефлімпійських чи Олімпійських іграх.

Додатково 10 балів до конкурсного бала можуть отримати призери IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів у рік вступу; переможці III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН у рік вступу.

Буковинські вступники можуть отримати додаткові бали, фото-1

"Ці дві категорії вступників обов’язково мають бути ідентифіковані в ЄДЕБО, сповіщення про це має з’явитися у їхньому електронному кабінеті. Якщо вступник має право на нарахування зазначених балів, але база не ідентифікує його статус, то він має звернутися на гарячу лінію МОН (044) 287-89-29 або на скриньку [email protected]", — повідомляє освітній портал "Педагогічна преса"

Це обов’язково потрібно зробити до подання першої заяви, оскільки після цього відповідні дані змінити буде неможливо і вступник втратить можливість отримати додаткові бали.

Від 1 до 20 балів мають право отримати учасники Всеукраїнської олімпіади ЗВО для профорієнтації вступників у тому закладі, де проходили олімпіаду, з одного відповідного предмета. Бали нараховує приймальна комісія вишу.

Усі перераховані категорії вступників подають заяви в електронному вигляді.

Однак є ще одна, четверта, категорія вступників, які для нарахування додаткових балів мають подати заяви у паперовому вигляді. Це – призери чи переможці чемпіонатів Європи та Світу, всесвітньої Гімназіади, переможці чемпіонатів України з олімпійських видів спорту. У разі вступу на спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» та «Фізична культура і спорт» їм нараховується 10 балів до конкурсного бала.

"Для цього вступник до паперової заяви повинен додати документ, що підтверджує його статус призера або переможця. Це – диплом (грамота, сертифікат тощо), виданий організаторами змагань, де вказані прізвище та ім’я особи, назва, дата та місце змагань, зайняте місце та результати, —  йдеться у повідомленні".

Читайте також:Поліцейські Буковини святкують 4-ту річницю створення НПУ: запрошують усіх охочих

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #Україна #Освіта #Вступники
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...