• Головна
  • Буковинська книга може претендувати на премію «Українська книжка року»
11:33, 4 липня 2019 р.
Надійне джерело

Буковинська книга може претендувати на премію «Українська книжка року»

Буковинська книга може претендувати на премію «Українська книжка року»

Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

Премія присуджується у трьох номінаціях:

- за видатні досягнення у галузі художньої літератури – книжкові видання творів класичної або сучасної української прози, поезії, українських перекладів художньої літератури;

- за вагомий внесок у розвиток українознавства – книжкове видання творів, які формують знання про Україну, її народ, історію, культуру, науку, довідкові, енциклопедичні, краєзнавчі або картографічні видання, видання інших творів україністики;

- за сприяння у вихованні підростаючого покоління – книжкові видання творів дитячої літератури, посібники або підручники для дошкільників, учнів чи студентів.

"На здобуття премії висуваються книги українською мовою, що видані в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніше як за пів року до їхнього висунення на здобуття премії. Видання, висунуті на здобуття премії, мають бути довершені за змістом та видані на високому художньому і поліграфічному рівні",— зазначається на сайті Держкомтелерадіо .

Диплом лауреата премії видається кожному зі співавторів твору. Лауреатам премії виплачується грошова частина премії, розмір якої становить 100 тисяч гривень. При цьому 50 відсотків грошової частини премії виплачується авторові твору (співавторам – у рівних частках, якщо інше не передбачено в угоді між ними), 50 відсотків – видавництву або видавничій організації.

Заявка на участь у конкурсі подається Держкомтелерадіо до 15 листопада 2019 року разом із виданням. Вона повинна містити інформацію про видання, що висувається на здобуття премії, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотацію на видання. Висунення видань на здобуття премії здійснюється з дотриманням законодавства про інтелектуальну власність.

Заявку та видання (у 2-х примірниках) з поміткою «Щорічна премія Президента України «Українська книжка року» потрібно надсилати на адресу Держкомтелерадіо:

01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2

Контактні телефони: 278-03-11, 279-59-61.

Читайте також: Сьогодні день дельфінів: чому ці унікальні тварини варті уваги буковинців?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #Книги #Література #Премії #Видання #Письменництво
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...