• Головна
  • Домашнє насильство: як буковинцям захистити себе
16:43, 7 липня 2019 р.
Надійне джерело

Домашнє насильство: як буковинцям захистити себе

Домашнє насильство: як буковинцям захистити себе

«Ключовим нашим завданням є формування в українському суспільстві нульової толерантностві до насильства та посилення готовності протидіяти його проявам», – зазначила Наталія Федорович та звернула увагу на важливості активної співпраці на регіональному та місцевому рівнях.

«Необхідно взаємодіяти та напрацьовувати необхідні плани роботи. А також координувати роботу спеціальних служб, які працюють для осіб, постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Ключовим нашим завданням є робота на упередження», – наголосила Наталія Федорович.

"Сторони обговорили механізми реагування щодо надання допомоги особі, яка постраждала від домашнього насильства і потребує негайної допомоги. Що стосується кривдників та необхідності притягнення їх до відповідальності, то головним елементом є фіксація факту злочину. Тому необхідна чітка та зрозуміла координація медиків та судових медичних експертів для подальшого створення доказової бази в судових інстанціях", – Міністерства соціальної політики України.

«Своєю експертною професійною позицією ви допоможете нам не просто правильно застосовувати норми прийнятих актів, але й змінити свідомість у суспільстві та, як наслідок, ставлення до проблеми домашнього насильства та насильства за ознакою статі, а це, насправді, ключова проблема», – резюмувала Наталія Федорович. 

Читайте також:Кандидати із подвійним дном, серед яких і буковинець

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #Насильство #Захист #Кривдники #Жертви
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...