• Головна
  • Новітня прогарама соціального навчання школярів: перспективи на Буковині
17:15, 7 липня 2019 р.
Надійне джерело

Новітня прогарама соціального навчання школярів: перспективи на Буковині

Новітня прогарама соціального навчання школярів: перспективи на Буковині

"Виховання цінностей – наріжний камінь Нової української школи, але ми ще не маємо достатньо напрацювань, як їх прививати в межах системи освіти. Одну з програм, яка пропонує сучасні підходи для соціального, емоційного та етичного навчання – SEE Learning, пілотуватимуть вже цьогоріч у 25 школах України", – розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич сьогодні, 7 липня 2019 року, в межах V Національної (не)конференції EdCamp Ukraine.

«Зараз на EdCamp Україна презентують новітню програму соціального, емоційного та етичного навчання для школярів. Вона буде пропілотована у 25 школах України. Сьогодні навіть будуть представлені для вчителів перші уроки такої програми. Нашим вчителям потрібно навчитися в якийсь спосіб поряд зі знаннями та вміннями формувати в наших молодих людях ті цінності, які допоможуть їм самореалізуватися і бути щасливими», – зазначила Лілія Гриневич.

Завдяки гнучкості програми її можна практикувати як у межах окремого предмета, так у контексті інших уроків чи на позакласних заняттях. Тобто застосування програми ніяк не порушить навчальний процес.

Планується доповнення навчальних матеріалів кращими українськими напрацюваннями щодо емоційного та соціального навчання.

Які школи увійдуть до 25 закладів проєкту, вирішать у межах конкурсного відбору після Національної (не)конференції EdCamp Ukraine 2019. Але принцип такий: один регіон — одна школа. Тобто до переліку цих шкіл увійде лише один заклад на Буковині.

"Це 20-40-хвилинні заняття, поділені на сім розділів. Для кожної вікової групи уже створено понад 40 уроків, яких вистачить на рік-два роботи. Вони містять чіткі методичні інструкції та прості, іноді ігрові, завдання для класу, на підготовку до яких педагогу потрібно менш як півгодини. У серпні завершиться відбір, а восени почнеться навчання педагогів”, — повідомив радник Міністра освіти і науки Олександр Елькін.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #Навчання #Програми #Освіта
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...