• Головна
  • "Не словом, а ділом": кандидат у депутати з Буковини — про перспективні плани
17:05, 12 липня 2019 р.
Надійне джерело

"Не словом, а ділом": кандидат у депутати з Буковини — про перспективні плани

"Не словом, а ділом": кандидат у депутати з Буковини — про перспективні плани

"Василь Тодеренчук – голова Великокучурівської ОТГ та батько трьох чудових дітей", – таку інформацію про себе надає він у соціальній мережі Facebook. А ще його сторінка рясніє звітними дописами та світлинами, мовляв, ось що ми зробили, це наша з вами заслуга, адже у всіх одна мета – зробити наш край кращим. Та більше дивують коментарі: "Молодці. Так тримати!", "Який ви хороший господар", а у відповідь – "Ці слова надихають бути кращим". І справді дивно, адже у наш час нарікання та критика чиновників – абсолютно звична справа. Напередодні виборів ми поспілкувалися із Василем Міроновичем, який цьогоріч подав свою кандидатуру до Верховної Ради на виборчому окрузі №202 (Сторожинецький, Кіцманський, Путильський, Вижницький райони).

– Що для вас зараз у пріоритеті?

– У нас надзвичайно красиві краєвиди, багато історичних пам'яток, але ми не використовуємо той ресурс для підвищення економіки. Це хороша база для розвитку екотуризму в нашому краї. Люди їдуть за кордон відпочивати, але це можна успішно організувати і в нас. Та найперше, що потрібно зробити — це дороги. Потрібно підкреслити ту привабливість ландшафтів, яка дасть змогу відродити українське село, щоби ми по-новому закохатися в нього. Це зараз для мене у пріоритеті.

– Як ви ставитеся до певної "недоторканості" та відстороненості можновладців від народу?

– До прикладу, я абсолютно відкритий для будь-яких пропозицій, адже дуже важливо чути та розуміти людей, брати до уваги їхні потреби, бо ж хто, як не вони, знає, що варто змінити. Коли я приходжу до нашої школи, діти підбігають до мене, вітаються, і це є нормально. Вони не повинні думати, що прийшов "поважний дядько" і до нього не можна підступитися. Потрібно змінювати уявлення про чиновників, це такі ж люди, як і всі.

– А сім'я як реагує на вашу активну діяльність, певно мало часу залишається, щоби провести час усім разом?

– Дома буваю ну дуже рідко, можна сказати, просто ночую там. Навіть у вихідні я на роботі. Тому не боюся, що хтось скаже, що не виконав чогось, адже по-совісті служу народу вже чотири роки. Я ставлюся до своїх посадових обов'язків як до місії, місії служити людям, які мене обрали, які покладають на мене надії, які повірили, що зміни можливі.

– Чому ви би надали особливу увагу? І які способи вирішення запропонуєте?

– Мораль. Ось чого не вистачає теперішньому поколінню. Ми докладаємо усіх зусиль, щоби цьому питанню надати якнайбільше уваги, адже виховуючи дитину, ми виховуємо націю сильних, освічених та перспективних українців. Багато батьків зараз виїжджає за кордон у пошуках грошей, дітей залишають на бабусь чи дідусів, але, не отримавши цієї любові і теплоти, підростаюче покоління звикає до матеріальних статків відкидаючи духовне. Тому ми орієнтуємося на те, щоби надати робочі місця насамперед молоді, яку повинні забезпечити належними умовами і довести, що Україна — це Європа, яку не потрібно шукати на чужині.

– На чому ви хотіли би найперше зосередити сили?

– Ми пройшли довгий шлях, починаючи із 2015 року, щоби досягнути того, що маємо зараз, і звертати з нього — не благородна справа. Децентралізація — перспективна реформа, яка довела свою ефективність на практиці, тому я планую довести до переможного фіналу цей процес. Та при цьому вирішити питання отримання не тільки більше прав на місцевому рівні, а й коштів на реалізацію повноважень та забезпечення відповідальності перед виборцями.

– Що ви плануєте ще реалізувати із "можливостями депутатського мандата"?

- Ініціювання виділення коштів з державного бюджету на проведення укріплення берегів, розчистки русел річок та відновлення мостів і пішохідних переходів, які зруйновані під час стихійних аномалій.

- Створення нових культурно-духовних, спортивно-оздоровчих, оздоровчо-туристичних проектів.

- Забезпечення неухильне дотримання прав усіх національних меншин.

- Впровадження на державному рівні програми реальної допомоги людям похилого віку, дітям, особам з інвалідністю та малозабезпеченим верствам населення.

- Запровадження системи заходів, направлених на підтримку молодих фахівців першим робочим місцем.

- Закріплення права громадян на отримання доступних кредитів для придбання житла, відкриття власної справи.

- Покращення інвестиційного клімату на виборчому окрузі №202 (Сторожинецький, Кіцманський, Путильський, Вижницький райони), на залучення інвестицій в підприємства та розвиток інфраструктури.

Отож, маємо надію, що в новому скликанні депутатів будуть чесні та порядні люди, які знають людські потреби та роблять усе можливе для стабільного та комфортного життя кожного українця, які фундаментуватимуть європейські цінності та не дадуть занепасти ні місту, ні селу України.

- Звіт кандидата у депутати на посаді голови Великокучурівської ОТГ, яка є прикладом для інших громад, ви можете подивитися тут:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #Вибори #Влада #Верховна Рада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...