
17:54, 12 липня 2019 р.
В одному з райцентрів Буковини встановлять Меморіальну стелу воїнам-учасникам АТО

У Сторожинці встановлять Меморіальну стелу воїнам, які загинули в зоні АТО. Урочисте відкриття запланували до Дня Незалежності України.
Днями у Сторожинці в сквері біля Центрального майдану Незалежності розпочалися підготовчі роботи до встановлення Меморіальної стели воїнам, які загинули в зоні АТО, пише Сторожинець інфо.
У жовтні 2017 року місце для меморіалу було освячене і біля нього встановлено камінь, який визначав, де буде розміщуватися пам’ятник.


На встановлення меморіалу з міського бюджету було виділено 242 тисячі гривень. Також до спорудження долучаються благодійники.

Проект був погоджений з учасниками бойових дій Сторожинеччини. Урочисте відкриття планується до Дня Незалежності України.
Читайте також: "Побачивши свій будинок, дідусь неабияк зрадів": у Чернівцях поліцейські потурбувались про чоловіка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
13:27, 1 січня
09:11, Вчора
13:27, 1 січня
13:27, 1 січня
09:11, Вчора
Коментарі