• Головна
  • Концепцію IT-централізації реалізують до 2021: які прогнози для Буковини
16:59, 14 липня 2019 р.
Надійне джерело

Концепцію IT-централізації реалізують до 2021: які прогнози для Буковини

Концепцію IT-централізації реалізують до 2021: які прогнози для Буковини

"Кабінет міністрів затвердив Концепцію IT-централізації системи управління державними фінансами (СУДФ), погодив створення управляючого комітету ITCУДФ та окремої установи (FinIT), через які буде здійснюватися цей процес", – повідомляє офіційний сайт Міністерства фінансів України.

Затвердження Концепції та її реалізація до 2021 р. надає змогу досягти узгодженості розвитку IT-складової у відомствах, які входять до СУДФ; створити єдиний інформаційний ландшафт IT-систем; підвищити рівень інтеграції систем та процесів; запровадити єдину комплексну політику захисту інформації; оновити кадровий склад.

Планом дій, зокрема передбачено, що IT-функції новостворених податкової та митної служб буде повністю передано до нової установи вже до кінця 2019 року. До кінця березня 2020 року туди ж перейдуть IT-функції Мінфіна та ДКСУ, а функції ДСФМ – до кінця червня 2020 року.

"З того моменту, як ми у Мінфіні вже майже чотири роки тому безпосередньо почали розкривати інформацію про бюджет  від транзакцій казначейства і до виконання місцевих бюджетів прекрасно розуміємо, наскільки важливою є якість і повнота даних про державні фінанси, а також легкість доступу до них, каже міністр фінансів Оксана Маркарова.  Тому ми вболіваємо за якнайшвидше налагодження взаємодії між масивами даних основних гравців у сфері державних фінансів  ДКСУ, Мінфіна, ДПС, ДМС. Адже чим простіше буде обмін інформацією і чим зручніше IT-структура, тим швидше ми зможемо надавати насправді якісні державні послуги нашим громадянам».

Читайте також: Буковинці на телеканалі М1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #Реформи #Фінанси #IT-централізація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...