• Головна
  • В Чернівцях більше 35 тисяч споживачів природного газу
16:55, 15 липня 2019 р.
Надійне джерело

В Чернівцях більше 35 тисяч споживачів природного газу

В Чернівцях більше 35 тисяч споживачів природного газу

Менше ніж за 7 місяців роботи до Центру обслуговування клієнтів звернулося більш як 35 тисяч споживачів природного газу в м Чернівці. Найбільше клієнтів компанії цікавлять питання звірки даних та роз'яснення по особовому рахунку.

В Центрі обслуговування клієнтів працюють 10 високопрофесійних менеджерів і двоє провідних фахівців, які надають клієнтам компанії професійні консультації та допомогу в усіх питаннях, що пов'язані із газопостачанням. ЦОК працює за якісно новими стандартами і розрахований на максимально комфортне обслуговування клієнтів.

Найчастіша причина звернень до ЦОК – це звірка даних і роз'яснення по особовому рахунку, з таким питанням звернулося близько 15 тис. клієнтів компанії. На другому місці – перерахунок обсягів спожитого природного газу – це 10 тис. звернень, майже 5 тис. споживачів подали заяву на зміну власника особового рахунку, і 3 тис. клієнтів отримали консультації щодо процедури встановлення, повірки, опломбування або ремонту газових лічильників. Більше ніж 2 тис. клієнтів отримали консультації щодо приєднання до газових чи проведення реконструкції.

"Фахівці центру надають нашим клієнтам роз'яснення з постачання та розподілу природного газу. В приміщенні центру створені максимально комфортні умови. Наша основна мета – відкриття додаткових центрів обслуговування клієнтів, відсутність черг і швидке розв'язання питань, допомогу нашим клієнтам", – зазначила начальниця управління клієнтського центру АТ "Чернівцігаз" Дмитро Мотовілін.

Компанія планує відкрити ще чотири Центри обслуговування клієнтів в районних відділеннях АТ "Чернівцігаз". Вже в кінці серпня ЦОК запрацює в м. Кіцмань, він обслуговуватиме 31,5 тис. споживачів природного газу, що проживають в Кіцманському та Заставнівському районах Чернівецької області.

 Читайте також: Стрілянина напідпитку: у Чернівцях затримали правопорушника

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #Газ #Споживання #Обслуговування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...