• Головна
  • "Як дбаєш, так і маєш": затоплені класи у чернівецькій школі відремонтує підрядник
09:54, 17 липня 2019 р.

"Як дбаєш, так і маєш": затоплені класи у чернівецькій школі відремонтує підрядник

"Як дбаєш, так і маєш": затоплені класи у чернівецькій школі відремонтує підрядник

Усі збитки, які завдані внаслідок зливи у СЗОШ№22 через непрофесійні дії підрядника, будуть ним відшкодовані.

Через непрофесійні дії підрядника - "Поліської  логістичної  компанії(керівник Дмитро Болейко), який виконує роботи з ремонту покрівлі у СЗОШ №22 в рамках реалізації проекту НЕФКО, сталося затоплення класних кімнат - пошкоджено стелю, меблі, обладнання.

За дорученням міського голови Олексія Каспрука на місці працювала комісія, яка заактувала завдані навчальному закладу збитки.

Підряднику висунуто вимогу добровільно усунути результати пошкоджень приміщень та замінити власним коштом зіпсовані меблі та обладнання. У разі відмови підрядника зробити це добровільно, завдані збитки буде стягнуто в судовому порядку. Окрім того, про порушення умов договору підрядником буде повідомлено корпорацію НЕФКО, яка кредитує роботи у цьому закладі на виконання проекту «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери у м.Чернівцях».

Заступнику міського голови Володимиру Середюку доручено забезпечити ліквідацію збитків у наслідок підтоплення шкільних приміщень силами підрядника до 25 серпня ц.р тапрозвітувати через тиждень про хід виконання зазначених робіт. 

Управління освіти та фінансове управлінняміської ради вивчає можливість виконання ремонтних робіт та заміни меблів і обладнання в класних кімнатах за бюджетні кошти з подальшим стягненням цих витрат з підрядника, якщо врегулювання конфліктної ситуації буде відбуватися в судовому порядку.

Начальнику управління освіти Сергію Мартинюку доручено роз’яснити педагогічному колективу та батькам, що завдані збитки, будуть усунуті силами підрядника без залучення батьківських коштів. 

Читайте також: Зеленський нагородив двох буковинських спортсменів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #затоплення #збитки #підрядник
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...