Реклама
11:15, 19 липня 2019 р.
Конструктор «Знаток»: знайомимо дитину з основами електроніки
Реклама
Під брендом «Знаток» випускається безліч навчальних іграшок для дошкільнят і школярів. Визначне місце серед них посідають електронні конструктори, які здатні не тільки зацікавити дитину, а й познайомити її із загадковим світом електроніки. Про види та особливості конструкторів цієї марки розповідають експерти інтернет-магазину «Будинок іграшок».
Що це за іграшка
Місія цієї іграшки — в простій і цікавій формі познайомити дітей з принципами та основами роботи електротехнічних приладів. Те, на що раніше доросла людина з вищою освітою витрачала кілька днів, конструктор «Знаток» допоможе дитині створити за кілька хвилин. І отримана модель працюватиме!
Розроблено кілька видів електронних конструкторів «Знаток», що відрізняються тематикою, ступенем складності зібраних моделей і кількістю деталей. Набори містять від 15 до 1000 і більше електросхем. Дитина зможе власноруч сконструювати охоронну сигналізацію, детектор брехні, мегафон, кілька варіантів імітаторів звуків та інші цікаві прилади, що зустрічаються в побуті.
Граючи з конструктором, діти в невимушеній і доступній формі отримують перше уявлення про:
- фізичні закони в області механіки та електроніки;
- принципи роботи побутового обладнання;
- особливості складання електроприладів, що функціонують.
Для моделювання використовуються базові деталі (провідники, елементи живлення, вимикачі, електромотори, лампи, магніти), що кріпляться один до одного звичайним защіпанням (без пайки). Завдяки такому простому і безпечному кріпленню з конструюванням впорається навіть п'ятирічний малюк.
Як вибрати конструктор?
Вибираючи конструктор «Знаток», слід враховувати вік і можливості дитини. Бажано йти класичним шляхом — від простого до складного.
Від 5 до 7 років. Для 5-річного малюка підійдуть набори з лінійки «Перші кроки в електроніці», що представлені серіями «А», «Б», «С» і містять від 17 до 21 деталі та від 15 до 34 схем складання простих моделей (ліхтарика, електровентилятора, підсилювача потужності та ін.).
Від 8 до 10 років. Для молодших школярів створені набори з 180–1000 схем. Варіанти збірки з наборів для малюків тут доповнені складнішими конструкціями. Для цієї ж вікової групи призначені окремі тематичні комплекти «Розумна машина» (10 проектів зі складання авто з різним типом управління), «Альтернативна енергія» (знайомить із принципами отримання енергії від сонця, вітру, води), «Супервимірювач» (вчить збирати вимірювальні системи для перевірки рівня шуму, освітленості, температури, сили струму). Набір «Світло та колір» підкаже, як створювати світлові ефекти, а «Магія голосу» наочно продемонструє голосове управління пристроями. У наборах зібрані елементи, що зустрічаються в сучасній техніці: комп'ютерах, смартфонах, автомобілях, фото- і відеокамерах, телеапаратурі. Різноманіття деталей дозволяє навіть досвідченому спеціалісту зібрати щось нове і цікаве.
Від 11 до 16 років. Підлітків зацікавлять моделі з програмованими модулями (мікроконтролерами). Такий модуль містить набір Arduino Basic, представлений у двох варіантах — для дому та для школи, що відрізняються тільки способом пакування. Мікроконтролер Arduino відноситься до сімейства AVR і програмується мовою С ++. Готові 90 програм закачані на флешку, що входить до комплекту. Конструктор пояснює принципи роботи сучасних цифрових пристроїв і вчить робити їх власноруч. Цей набір підійде старшим школярам і навіть студентам.
Розподіл на вікові категорії умовний. Розробники намагалися створювати набори універсальними, щоб користувачі від 5 до 99 років могли знайти в них для себе щось цікаве. І це вдалося. У 2018 році конструктор «Знаток. Супернабор № 1» отримав міжнародне визнання, вигравши у номінації «Кращі електронні та радіокеровані іграшки» на виставці HKTDC Toys & Games Fair у Гонконзі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:31
21:00
Вчора
20:45
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...