Фото
16:13, 19 липня 2019 р.
На Буковині з робочим візитом побував Міністр юстиції Павло Петренко
Фото
У Чернівцях презентували новий онлайн сервіс з реєстрації бізнесу. Захід відбувся за участі Міністра юстиції Павла Петренка.
Під час презентації нової послуги онлайн Будинку юстиції одночасною демонстрували й подачу заявок на реєстрацію громадських організацій. Серед переваг нового сервісу: доступність для кожного, відсутність контакту з представниками влади, черг, бюрократії, прозорість надання послуг, зручність, економія часу.
Кожен має право на захист своїх прав - переконані Міністерстві юстиції. Створені за ініціативи міністерства, центри та бюро безоплатної правової допомоги є саме такою можливістю для українців. У ході робочого візиту до Чернівців Міністр юстиції Павло Петренко відвідав Чернівецький регіональний центр БПД та поспілкувався з адвокатами.
З початку 2019 року Регіональним центром видано 358 доручень адвокатам для представництва інтересів громадян у судових справах. З них:
30 випадків захисту осіб, до яких застосовано адміністративні затримання або арешт;
132 випадків захисту осіб, затриманих за підозрою у скоєнні злочину;
189 випадків захисту за призначенням та окремої процесуальної дії у кримінальних провадженнях;
7 випадків надання БВПД засудженим.
Системою безоплатної правової допомоги регіону створена робоча група, яка постійно працює з довідково-інформаційною платформою правових консультацій WikiLegalAid та в разі потреби здійснює актуалізацію раніше розміщених правових консультацій.
Окрім того, відбулася зустріч з головами ОТГ області, під час якої говорили про позитивні та проблемні моменти децентралізації. На 1 липня 2019 року в Чернівецькій області створено 35 ОТГ, до складу яких увійшли 127 територіальних громад та 190 населених пунктів області. Найбільш успішними ОТГ області є Глибоцька , Вижницька, Кіцманська, Мамаївська та Новоселицька. Завдяки реформі з децентралізації власні доходи для потреб громадян Глибоцької ОТГ зросли з 8,5 млнгрн у 2015 році до 47,2 млнгрн у 2018 році (у 5,5 разів), Кіцманської ОТГ - з 8,9 млнгрн у 2016 році до 37,9 млнгрн у 2018 році (у 4,2 рази).
А про дієвість законів #ЧужихДітейНеБуває спілкувалися з буковинськими матусями та активними громадянами.Рік тому набули чинності зміни Другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває, які посилюють санкції до боржників з аліментів.
З початку нинішнього року буковинські діти вже отримали понад 39 мільйонів гривень аліментів. Це на 21 мільйон гривень більше, аніж за аналогічний період минулого року.
Читайте також: у Чернівцях на ринку автомобіль збив велосипедиста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:53
Вчора
20:23
Вчора
19:48
Вчора
16:24
Вчора
15:32
Вчора
15:00
Вчора
Спецтема
Оголошення
17:15, 17 січня
17:15, 17 січня
10:32, 10 січня
10:32, 10 січня
10:32, 10 січня
live comments feed...
Коментарі