• Головна
  • Бути чи не бути ЛГБТ-заходам у Чернівцях - вирішать наприкінці наступного місяця
19:34, 23 липня 2019 р.

Бути чи не бути ЛГБТ-заходам у Чернівцях - вирішать наприкінці наступного місяця

Бути чи не бути ЛГБТ-заходам у Чернівцях - вирішать наприкінці наступного місяця

До порядку денного Чернівецької міської ради на сесію 29 серпня внесено проект рішення про підтримку електронної петиції про заборону ЛГБТ-заходів у м. Чернівцях.

У проекті рішення, розміщеному на сайті Чернівецької міськради, зазначено, що 31 травня 2019 року на цьому веб-порталі було зареєстровано електронну петиція про внесення змін до статуту територіальної громади міста про заборону ЛГБТ-заходів у м. Чернівцях, яка набрала 251 голос.

Зазначену петицію попередньо розглянули посадові особи виконавчих органів Чернівецької міськради.

У проекті рішення Чернівецької міськради пропонується підтримати цю петицію і доповнити статут територіальної громади міста підпунктом про "захист традиційних сімейних цінностей", а також статтею "про встановлення мораторію на проведення ЛГБТ-заходів" на території міста Чернівці "на час дії ст. 51 Конституції України". У цій статті Основного закону зазначено, що "шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка. Кожен із подружжя має рівні права й обов'язки у шлюбі та сім'ї... Сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою".

Контроль за виконанням цього рішення пропонується покласти на постійну комісію Чернівецької міськради з питань законності, прав і свобод людини, регламенту, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції.

Читайте також: вчительку з Чернівців учні номінували на Global Teacher Prize Ukraine.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лгбт-заходи #сесія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...