• Головна
  • Відшкодування втрат на Буковині: результат роботи аудиторів за перше півріччя
19:03, 23 липня 2019 р.

Відшкодування втрат на Буковині: результат роботи аудиторів за перше півріччя

Відшкодування втрат на Буковині: результат роботи аудиторів за перше півріччя

Аудитори Буковини протягом січня-червня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 6 млн грн, додаткових надходжень та заощаджень ресурсів на 8,9 млн грн.

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області ревізій впродовж січня – червня 2019 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 7,1 млн грн.

Завдяки здійсненій аудиторами роботі забезпечено відшкодування втрат на суму понад 6,0 млн грн.

Окрім того, проведеними 9 державними фінансовими аудитами встановлено фактів неефективних управлінських рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 45,4 млн грн.

За результатами проведених державних фінансових аудитів надано 93 пропозиції щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна. Об’єкти контролю протягом І півріччя поточного року впровадили 42 пропозиції, за результатами впровадження яких досягнуто додаткового результату на суму 8,9 млн грн.

До установ та організацій, у яких виявлено бюджетні порушення, застосовано 7 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Керівникам установ, в яких допущено бюджетні правопорушення, надіслано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

До правоохоронних органів передано матеріали 7 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких із урахуванням раніше переданих розпочато 8 досудових розслідувань та вручено 3 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Про це повідомляє Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області.

Читайте також: цілий наркотичний арсенал вилучили у чоловіка в Чернівцях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#втрати #держаудитслужба #ресурси
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...