• Головна
  • У Чернівцях Сергій Обшанський знову очолює управління контролю за благоустроєм
21:50, 24 липня 2019 р.

У Чернівцях Сергій Обшанський знову очолює управління контролю за благоустроєм

У Чернівцях Сергій Обшанський знову очолює управління контролю за благоустроєм

Також Ярослав Кушнірик став керівником відділу розвитку території міської ради.  

Міський голова Олексій Каспрук своїм розпорядженням з 24 липня цього року призначив Ярослава Кушнірика на посаду начальника відділу розвитку території міської ради, за його згодою, в порядку переведення (ст. 32 КЗпП України), увільнивши з посади начальника управління контролю за благоустроєм міста міської ради.

Кушнірику Ярославу збережено раніше присвоєний 6-й ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Розпорядженням міського голови Олексія Каспрука з 24 липня ц.р. на службу у Чернівецьку міську раду прийнято Сергія Обшанського, якого призначено на посаду начальника управління контролю за благоустроєм міста, як такого, що успішно пройшов конкурсне випробування та був зарахований до кадрового резерву міської ради.

Сергію Обшанському залишено раніше присвоєний 8-й ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Довідково. 

Ярослав Кушнірик має вищу технічну інженерну освіту, працював інженером-конструктором на ДП «Чернівцілегмаш», заступником  начальника управління з питань молодіжної політики Чернівецької обласної державної адміністрації,  директором  обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодізаступником директора, начальником управління комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради, директором департаменту  житлово-комунального господарства, департаменту економіки міської ради начальником  управління контролю за благоустроєм міста міської ради. Двічі обирався депутатом Чернівецької міської ради, 2014-2015 р.р. – виконував повноваження секретаря Чернівецької міської ради. Має звання Заслуженого працівника соціальної сфери України.

Сергій Обшанський має вищу юридичну освіту, працював на керівних посадах в  ТОВ «Стамплекс», СМП «К.І.»ТОВ «Олбі-Рос», «Еліт-Україна»«Ріглі Україна», ДП «Лакталіс Україна» ТОВ «Макус Україна», в 2014-2015 рр. – заступником  голови Першотравневої районної у місті Чернівці ради , листопад 2015 - лютий 2019 р.р. – начальником інспекції з благоустрою при виконавчому комітеті міської ради

Про це повідомляють на сайті Чернівецької міської ради.

Читайте також: Чернівецький університет став 13-им у рейтингу популярних ВНЗ України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#обшанський #благоустрій #посада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...