• Головна
  • Чи будуть на Буковині передчасні вибори місцевої влади?
18:21, 25 липня 2019 р.
Надійне джерело

Чи будуть на Буковині передчасні вибори місцевої влади?

Чи будуть на Буковині передчасні вибори місцевої влади?

Не розслаблятися і готуватися до місцевих виборів. Про це заявив Президент України після завершення голосування на парламентських. І попри те, що вони мають відбутися у 2020 році, більшість у Верховній Раді дозволяє керівнику країни змінити електоральну дату.

"Не розслаблятися, насамперед, є сенс "Слузі народу", – кажуть експерти. Натхненна попередніми перемогами "Зе-партія" може взяти під контроль усю владу.

Адже після успішних місцевих виборів зможе впливати на місцеві, районні та обласні ради. А ще міських, сільських, селищних голів та старост об'єднаних територіальних громад. І соціологи прогнозують, що такий сценарій цілком реальний.

Експерти ж сходяться на думці, що немає юридичних підстав проводити місцеві вибори на рік раніше. У Європейському Союзі завбачливо порадили Україні зачекати до 2020 року. Адже спершу потрібно сформувати уряд і визначитися з політикою децентралізації. А коли реформа буде втілена, лише тоді обирати на місця нову владу. Про це повідомляє сайт 24tv.ua.

Читайте також: На Буковині сталася велосипедно-машинна пригода: розпочато кримінальне провадження

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #Влада #Вибори #Прогнози
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...