• Головна
  • Буковинці відзначають Міжнародний день дружби
08:35, 30 липня 2019 р.
Надійне джерело

Буковинці відзначають Міжнародний день дружби

Буковинці відзначають Міжнародний день дружби

Дружба є найважливішим елементом як взаєморозуміння, так і гарних стосунків. Ми, люди, такі різноманітні, у нас можуть бути зовсім різні погляди на життя, різна поведінка, різні способи вирішення питань, але не маючи дружби між собою, ми починаємо наражати на небезпеку не тільки оточуючих, але й самих себе. 

Під час проведення Міжнародного десятиліття культури миру та ненасильства в інтересах всієї планети, під егідою ООН, яке охопило період з 2001-го по 2010-й рік, цей факт став настільки очевидний, що на своїй 65-й сесії, що відбулася 27-го квітня 2011-го року в резолюції №65/275, Генеральна асамблея ООН заснувала нове свято, присвячене цій темі.

"Міжнародним днем дружби" в календарі стало 30-те липня. Не зважаючи на те, що це, здавалося б, молоде свято в міжнародному календарі, воно має свою неповторну історію. Спочатку подібне свято, "День дружби", за даними проєкту DilovaMova.com, було запропоновано ще в 1920-х роках. Це зробила Американська Національна Асоціація вітальних листівок, і така пропозиція мала дуже характерний комерційний підтекст. Популяризації цієї ідеї сприяв Джойс Холл, засновник Hallmark Cards (1930).
Було запропоновано відзначати цей День 2-го серпня. Причиною саме цієї дати стало бажання заповнити тривалий час між святами у своєму національному календарі. У 1940 році інтерес до подібного свята з боку Нового світу помітно зменшився, та подібні ініціативи були підтримані в деяких країнах Азії, де були прийняті навіть на офіційному рівні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #Свято #Дружба #Подарунки #Друзі
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...