• Головна
  • На Буковині говорили про лісове та мисливське господарство
13:36, 9 серпня 2019 р.
Надійне джерело

На Буковині говорили про лісове та мисливське господарство

На Буковині говорили про лісове та мисливське господарство

Засідання комісії оперативного, адміністративно-громадського контролю з охорони праці на рівні Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства та Чернівецької обласної профспілкової організації лісового господарства.

Вчора, 8 серпня, на базі ДП "Путильське ЛГ" відбулось виїзне засідання комісії оперативного адміністративно – громадського контролю по охороні праці на рівні Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства та Чернівецької обласної профспілкової організації працівників лісового господарства.

Про результати перевірки, проведеної на підприємстві з 8 по 31 липня 2019 року та основні недоліки і переваги в організації роботи з питань охорони праці у І-му півріччі 2019 року інформував головний спеціаліст сектору технічної політики та використання лісових ресурсів Чернівецького ОУЛМГ Анатолій Головатий.

Понад 400 тис грн. спрямувало підприємство на охорону праці у 2019 році, а це і відповідне спорядження, устаткування, спеціальний одяг та захисне взуття. "Питання охорони праці мають бути на першому місці для керівника підприємства, керівників виробничих підрозділів та працівників, які безпосередньо виконують роботи з підвищеною небезпекою. При виявленні порушень нормативних актів з питань охорони праці, відповідне покарання повинен одержувати кожен, відповідно ступені його відповідальності", – підсумував Анатолій Головатий.

Звертаючись до колективу ДП "Путильське ЛГ" Голова профспілкової організації працівників лісового господарства Володимир Барабах зауважив, що проведення таких заходів спрямоване насамперед на вдосконалення та вирішення питань з охорони праці та техніки безпеки. Дуже важливо керівникам виробничих підрозділів взяти на озброєння зауваження та зробити для себе висновки, які в майбутньому допоможуть вдосконалити та покращити охорону праці на підприємстві.

У свою чергу, заступник начальника Чернівецького ОУЛМГ Сергій Смічик наголосив на персональній відповідальності керівників підприємств, виробничих підрозділів за дотримання вимог охорони праці. "Питання охорони праці і запобігання травматизму на виробництві знаходяться на постійному контролі Державного агентства лісових ресурсів України та обласного управління. Збереження життя та здоров'я працівників є першочерговим завданням для всіх нас. Кожен працівник на своєму рівні має вживати усіх необхідних заходів для комфортного і безпечного виконання обов'язків", – підкреслив Сергій Смічик. Про це повідомляє пресслужба Чернівецького ОУЛМГ.

Читайте також: На Буковині сплатили понад 2 мільярда гривень податку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #Господарство #Ліс #Мисливство #Засідання
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...